
€ / €30.000

FruitMasters Geldermalsen
Voor Ronald McDonald Kinderfonds
Na jarenlange voorbereiding opent FruitMasters dit voorjaar met trots de Smart Fruit Hub in Geldermalsen: een ultramodern full-servicecenter voor fruittelers en ketenpartners.
Deze opening markeert een historische mijlpaal in de lange geschiedenis van onze coöperatie en de Nederlandse fruitteelt. Met deze grote stap voorwaarts versterken onze fruittelers hun positie in de kopgroep van de mondiale fruitsector.
In aanloop naar de officiële opening van de Smart Fruit Hub in Geldermalsen, vragen wij onze relaties een vrijblijvende bijdrage te doen aan de Stichting Ronald McDonald Kinderfonds. Een kleine bijdrage om juist deze groep kinderen en ouders te ondersteunen.
-----------------------------------------------
After years of preparation, FruitMasters is proud to be opening the Smart Fruit Hub in Geldermalsen this spring: a state-of-the-art, full-service centre for growers and supply chain partners.
This opening will mark a historic milestone in the long history of our cooperative and Dutch fruit growing. With this major advance, our fruit growers are going to strengthen their position at the forefront of the global fruit industry.
In the run-up to the official opening of the Smart Fruit Hub in Geldermalsen, we are asking our relations to make a voluntary contribution to the Ronald McDonald Children's Fund. A small contribution to support this group of children and parents.
71 donaties
€***,**
Anoniem
€***,**
Anoniem
€***,**
Anoniem
€250,00
BDO Audit & Assurance B.V.
€10,00
Scherpenhuizen
€***,**
Fruity Pack B.V.
€100,00
van den Brink bv
€***,**
Anoniem
€450,00
Anoniem
€***,**
Anoniem
€50,00
Fam. Maaren
Sterkte voor de kinderen en ouders.
€75,00
Anoniem
€250,00
Herbert Sas Transport en Fruit BV
€25,00
Robert Bosman
€250,00
Autolease Midden Nederland B.V.
Prachtige opening met een prachtig goed doel.
€1.000,00
VDU Uitzendbureau BV
Gefeliciteerd met deze baanbrekende prestatie, dit getuigt van visie!
€***,**
Nedcool Kerkdriel
Succes!
€500,00
Voets & Donkers Koeltechniek
€350,00
Trompenburg B.V.
€150,00
Dorresteijn Koudetechniek B.V.
€***,**
Van den Berge VOF
€***,**
Leonard Kampschöer
.
€***,**
Anoniem
€***,**
Anoniem
€***,**
Anoniem
€50,00
Anoniem
€***,**
Anoniem
Succes!
€***,**
Ce. architects & designers
Gefeliciteerd! En mooie tijden toegewenst in jullie vernieuwde Smart Fruit Hub. Vandaag is alvast een mooi begin. Dank voor de fijne samenwerking.
€***,**
EFC
€***,**
Anoniem
€150,00
Anoniem
€100,00
SAHAN HOLDING BV
€500,00
Scherpenhuizen B.V.
€***,**
fruitbedrijf den haan
€***,**
BOONS FIS
We wensen Fruitmasters alle succes toe in hun nieuwe hub! Het ziet er alvast veelbelovend uit. Mooi dat daarmee ook dit initiatief wordt ondersteund. Met vriendelijke groet, Simon Boons BOONS FIS
€200,00
Fruitconsult
Succes met de nieuwe Fruit Smart Hub en mooi initiatief om de Ronald McDonald Stichting te steunen
€250,00
Haklander Interieurbouw B.v.
€***,**
Weernekers Elektro
€***,**
Learning consult
Optimale zorg voor kinderen is een belangrijk goed ✨
€***,**
Proximus NXT Nederland B.V.
Namens het Fondsbeheer van Proximus NXT doen wij met veel plezier een donatie aan het Ronald McDonald Kinderfonds. Vanuit Proximus NXT vinden wij het van groot belang dat ouders en hun zieke kinderen in moeilijke tijden dicht bij elkaar kunnen zijn. We hopen met deze bijdrage een verschil te maken en gezinnen te ondersteunen wanneer zij dat het hardst nodig hebben.
€***,**
C.vreugdenhil Int transport BV
€***,**
Aon Nederland
Heel gaaf om het proces van de tekentafel tot aan realisatie te mogen volgen. FruitMasters is met de opening van de Smart Fruit Hub klaar voor de toekomst, gefeliciteerd met deze mijlpaal en heel veel succes gewenst! Een mooie actie tbv het Ronald McDonald Kinderfonds welke wij graag steunen.
€***,**
Abstract IT B.V.
€***,**
Smeding
€***,**
Anoniem
€***,**
BelOrta cv
Mooi gekozen initiatief om te ondersteunen!
€200,00
Bio-Obst Augustin GmbH & Co. KG
€***,**
Arboservice
Gefeliciteerd met jullie opening, wij dragen graag ook een steentje bij aan dit goede doel.
€***,**
HJF Advocaten B.V.
Beste mensen van FruitMasters, Wat een goed idee om niet alleen de opening van jullie gloednieuwe Smart Fruit Hub te vieren, maar ons tegelijkertijd ook te laten inzetten voor een doel dat écht telt. Daarom steunen wij het Ronald McDonald Kinderfonds.
€1.000,00
Fruity Line
€***,**
Eurofresh BV
€200,00
Anoniem
€2.500,00
Kortlever Food Processing Systems
Mooie fabriek, veel plezier bij de opening! Goed doel, mooie actie!
€5.000,00
JCVANKESSEL Groep
€1.000,00
De Jong & Lavino BV
Wat een mooie actie. Succes!
€***,**
Anoniem
€***,**
Anoniem
€50,00
Lubron AGRO
€50,00
Anoniem
wat een mooie actie, succes !
€100,00
Friluft.nl
Met dankbaarheid voor mijn gezonde dochters, mijzelf en de mensen om mij heen, draag ik graag bij aan het Ronald McDonald Fonds — een klein gebaar vergeleken met wat zovelen meemaken. Ik wens Fruitmaster een prachtige opening de 8ste mei en een waardevolle bijdrage aan dit mooie doel.
€75,00
Greenwaste
Top doel
€***,**
Anoniem
Een hele mooie actie!
€***,**
Anoniem
€100,00
Autolease Midden Nederland BV
Prachtig doel om warmte te creëren in situaties waar niemand in wil zitten.
€50,00
AgruniekRijnvallei Holding B.V.
€1.000,00
Obst-Trautner GmbH
€1.000,00
Fruity Pack
€***,**
Anoniem
€50,00
Adriaan Vis
€***,**
Anoniem
€***,**
Anoniem